Oferty pracy

Analityk/programista danych SAT

Warszawa

26.02.2024

Hej, być może jeszcze nic o nas nie wiesz, więc na początek warto powiedzieć, że robimy rzeczy dobre dla środowiska. Dobre dla Ciebie, dla innych, dla przyszłych pokoleń.

Nasze innowacyjne produkty inicjują i wspierają adaptację miast do zmian klimatu.

Potrafimy udowodnić ile drzewo w mieście produkuje tlenu, jak schładza nasze otoczenie i wskazać, które drzewa w mieście wymagają opieki. Dzięki naszej technologii wiemy nawet, które drzewo w Polsce jest najwyższe. I na tym nie poprzestaniemy.

Jesteśmy liderem na europejskim i polskim rynku w dziedzinie teledetekcji lotniczej i satelitarnej. Realizujemy projekty środowiskowe z głębsza misją; pozyskujemy, analizujemy i dostarczamy dane służące adaptacji do zmian klimatu i ochronie środowiska Posiadając własną flotę samolotów i sensorów pozyskujemy dane, analizujemy je dostarczając naszym klientom unikalną informację. Pracujemy dla sektora publicznego, samorządowego oraz korporacyjnego.

Jesteśmy m. in. liderem projektu LIFE, finansowanego przez Komisję Europejską. To kolejny nasz projekt z misją. Głównym celem projektu LIFECOOLCITY jest zwiększenie zdolności adaptacyjnych co najmniej 10 000 miast UE poprzez wdrożenie dwóch innowacyjnych systemów informatycznych do zarządzania BGI (Blue Green Infrastructure). Projekt rozpoczęliśmy w styczniu 2023 i w związku z tym szukamy osoby na stanowisko

Główne zadania osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku:

  • Implementacja rozwiązań dotyczących przetwarzania zobrazowań satelitarnych w celu analiz geoprzestrzennych/środowiskowych;
  • Udział w definiowaniu produktów wykorzystujących zobrazowania satelitarne;
  • Analiza danych satelitarnych;
  • Analiza wymagań produktowych w celu ich przełożenia na rozwiązanie programistyczne;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej;

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie wdrożeniowe w programowaniu w języku Python/R/inne (preferowany Python lub chęć nauki);
  • Piszesz wydajny i czytelny kod;
  • Umiejętność przetwarzania zobrazowań satelitarnych;
  • Doświadczenie w pracy z danymi przestrzennymi (np. dane wektorowe, obrazowe, chmury punktów);
  • Umiejętność pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą,
  • Praktyczna znajomość i zrozumienie wykorzystywanych narzędzi i algorytmów,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i krytyczne myślenie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w zespole i swobodne czytanie dokumentacji technicznych,

Mile widziane:

  • doświadczenie z Google Earth Engine;
  • doświadczenie z uczeniem maszynowym
  • znajomość interfejsów OData, OpenSearch lub STAC;
  • doświadczenie w pracy ze środowiskami zrównoleglania obliczeń z wykorzystaniem bibliotek (Dask, Ray) i danymi wielowymiarowymi (Xarray);

Oferta:

  • praca w zgranym, innowacyjnym i kreatywnym zespole
  • przyjazna i swobodna atmosfera w grupie pasjonatów nauki, technologii i przyrody
  • elastyczne godziny pracy
  • perspektywa rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • umowa o pracę lub B2B
  • biuro w Centrum Warszawy
  • opieka medyczna, karta Multisport
  • wynagrodzenie 8 000 - 12 000 PLN

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres email: atutaj@mggpaero.com

lifecoolcity
obliview
mapa drzew
mapy strat ciepła

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT
  • MGGP Aero Sp. z o. o.
  • ul. Kaczkowskiego 6
  • 33-100 Tarnów
  • NIP 873-12-56-310
  • tel.: +48 14 631 80 00
  • kontakt@mggpaero.com
  • Oddział w Warszawie
  • Karolkowa Business Park
  • ul. Karolkowa 30
  • 01-207 Warszawa
  • tel. +48 600 96 29 10
  • Centrum B+R
  • Baza Lotnicza
  • 36-002 Jasionka 925
  • tel. +48 600 45 43 35