Oferty pracy

Account manager

Warszawa

19.04.2023

Jesteśmy liderem na europejskim i polskim rynku w dziedzinie teledetekcji lotniczej i satelitarnej. Realizujemy projekty środowiskowe z głębszą misją; pozyskujemy i analizujemy dane oraz dostarczamy naszym klientom informacji służących m.in. adaptacji do zmian klimatu i ochronie środowiska Pracujemy dla sektora publicznego, samorządowego oraz korporacyjnego. Systematycznie poszerzamy ofertę a portfel klientów firmy dynamicznie rośnie.

Nasze innowacyjne produkty inicjują i wspierają adaptację miast do zmian klimatu. Potrafimy obliczyć ile drzewo w mieście produkuje tlenu, jak schładza nasze otoczenie i wskazać, które drzewa w mieście wymagają opieki.

Jesteśmy m. in. liderem projektu LIFE, finansowanego przez Komisję Europejską. To kolejny nasz projekt z misją. Głównym celem projektu LIFECOOLCITY jest zwiększenie zdolności adaptacyjnych co najmniej 10 000 miast UE poprzez wdrożenie dwóch innowacyjnych systemów informatycznych do zarządzania błękitno-zieloną infrastrukturą.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatki /a na nowo tworzone stanowisko: Account manager / specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Zadania:

  • kompleksowa obsługa procesu sprzedażowego; kontakt z klientem, diagnoza potrzeb, prezentacja i definicja oferty, kosztorys, negocjacje, przygotowanie oferty w trybie zamówień PZP,
  • komunikacja z Kierownikiem Projektu w trakcie realizacji zamówienia dla klienta,
  • obsługa procesu posprzedażowego,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientem,
  • monitorowanie poziomu zadowolenia klienta,
  • aktywne rozpoznawanie potrzeb obecnych klientów (dosprzedaż, rozwijanie portfolio usług),
  • analiza rynku i segmentacja klientów,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • budowanie sieci kontaktów,
  • prowadzenie procesu sprzedaży dla nowych klientów.

Nasze wymagania:

  • wymagane minimum 2 lata doświadczenia w branży produktów geoinformacyjnych,
  • znajomość oferowanych na rynku produktów GIS wykonywanych w oparciu o dane satelitarne, lotnicze, pomiary terenowe,
  • podstawowa znajomość programów GIS np. QGIS, ArcGIS,
  • mile widziana znajomość metod wytwarzania produktów z zastosowaniem analiz teledetekcyjnych,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe np. geografia, ochrona środowiska, leśnictwo, architektura krajobrazu,
  • wymagane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • rozwinięte kompetencje w obszarze opieki i rozwijania relacji z klientami, prowadzenia procesu sprzedaży w trybie PZP, rozwijania portfela klientów i pozyskiwania nowych klientów,
  • umiejętność analizy rynku i segmentacji klientów,
  • swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • efektywność w realizacji celów sprzedażowych,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • orientacja na cel,
  • komunikatywność,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • praca w zgranym, efektywnym biznesowo i kreatywnym zespole,
  • przyjazna i swobodna atmosfera w grupie pasjonatów nauki, technologii i przyrody,
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowa o pracę,
  • biuro w Centrum Warszawy (obok Ronda Daszyńskiego),
  • opieka medyczna, karta Medicover Sport.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dyrektora Działu Teledetekcji - Łukasza Sławika - lslawik@mggpaero.com, tel. +48 600 962 910.

Pobierz wersję PDF

lifecoolcity
obliview
mapa drzew
mapy strat ciepła

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KONTAKT
  • MGGP Aero Sp. z o. o.
  • ul. Kaczkowskiego 6
  • 33-100 Tarnów
  • NIP 873-12-56-310
  • tel.: +48 14 631 80 00
  • kontakt@mggpaero.com
  • Oddział w Warszawie
  • Karolkowa Business Park
  • ul. Karolkowa 30
  • 01-207 Warszawa
  • tel. +48 600 96 29 10
  • Centrum B+R
  • Baza Lotnicza
  • 36-002 Jasionka 925
  • tel. +48 600 45 43 35