AKTUALNOŚCI

Grupa MGGP na czele klasyfikacji XXX Mistrzostw Polski Geodetów w tenisie ziemnym
02-09-2013
W dniach 29 - 31 sierpnia 2013 roku na obiektach Parku Tenisowego OLIMPIA w Poznaniu, odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Ziemnym o puchar Głównego Geodety Kraju. Impreza połączona była ze szkoleniem „Wspomaganie zarządzania miastem z wykorzystaniem technologii fotogrametrycznych”. Spółka MGGP Aero była sponsorem zawodów.

Od początku rozgrywek na pierwszym miejscu w grze pojedynczej kobiet plasowała się Anna Tutaj, reprezentantka MGGP Aero. Jej świetna kondycja, doskonała technika i pełna koncentracja nie pozostawiały złudzeń rywalkom. Ostatecznie Ania wygrała wszystkie rundy i zagwarantowała sobie udział w finale.

Ostatni dzień XXX Mistrzostw Polski Geodetów w tenisie ziemnym Grupa MGGP zakończyła mocnym akcentem. W grze pojedynczej kobiet najlepsza była nasza mistrzyni Anna Tutaj, która triumfowała także w deblu kobiet oraz zajęła III miejsce w grze mieszanej. W grupie mężczyzn do 50 lat liderem został Łukasz Ciapraga, reprezentant MGGP S.A.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.